יומנו של רוצח סדרתי
Diary of a Serial Killer

סיפור עוצר נשימה על הגורמים ההופכים אדם לרוצח סדרתי. אדם אחד עם אובססיה לכתוב, אחר עם אובססיה להרוג. כשהאובססיות האלה מתנגשות – זה יכול להיות המסע המפחיד ביותר של החיים.

העיתונאי עטור הפרסים נלסון קייס (גארי ביוסי) ידוע כאחד היורד לעומקם של נושאי כתבותיו ותחקיריו. הוא לא יודע שהתחקיר בו החל עלול לעלות לו בחייו. בליל גשום, בסמטה חשוכה, הוא עד לביצוע רצח אכזרי ע"י סטפן, רוצח סדרתי. הוא מפוחד מאוד לאור מה שראה אך גם סקרן לתחקר ולעקוב אחר הרוצח באובססיה ולגלות מה גורם למוח האנושי להפוך אדם לרוצח סדרתי – הוא הוגה בליבו עסקה מוזרה – הוא יראיין את הרוצח ויכתוב את הפרופיל הפסיכולוגי שלו ובתמורה יהפוך למאזין יחידי לווידויו.
ככל שנלסון נמשך עמוק יותר ויותר לתהומות הרצחניים, עולמו הפרטי מתחיל להתמוטט. הבלש היינס (מייקל מדסן) חושד שהוא הרוצח. חברתו לחיים, ג'ולייט, הדואגת לשפיותו והמפחדת על חיה מאיימת לעזוב. ויותר מכל, בכדי לחשוף את הסיפור חייב נלסון לחשוף את עצמו למשחקים הפסיכופטיים של סטפן. כמה רחוק ילך נלסון במשחק המסוכן? האם אין לו אחריות לגבי כל אותן קורבנות חסרי ישע? כשהוא מתמודד עם שאלות מסוג כזה, מתכוננן סטפן לביצוע הרצח הבא…
עם: מייקל מדסן, גארי ביוסי, ארנולד ווסלו.

מומלצים

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully