דמיונות
Delusions

ברוכים הבאים לסיפורה ההזוי של תמי (אסנת חכים), בחורה בהפרעה החולמת להיות כוכבת קולנוע מפורסמת. לתמי יש לכאורה כל מה שבחורה יכולה לרצות: היא יפה, מוכשרת, מחוזרת וחולקת דירה אופנתית עם בת דודתה איילה (ריקי בליך).
אבל תמי רוצה רק דבר אחד: להיות שחקנית קולנוע גדולה מהחיים. נראה שהמזל מאיר לה פנים והיא עומדת לקבל את תפקיד חייה שיהפוך אותה לסטארית בכל קנה מידה.

רק דבר אחד מוזר בסיפור ההצלחה הזה: הסרט בו היא מככבת זהה לחיים שלה אבל אלו לא החיים שהיא היתה רוצה... תמי מגלה שלמרות ניסיונותיה הנואשים, אין לה שליטה על ה"סרט". בסרט משחקים כל האנשים שהיא מכירה: אמה (דליה שימקו), חברותיה, מחזריה והבחור שבו היא מאוהבת: זמר השנה ג'וני רוקר (ליאון רוזנברג) שעומד מאחורי הלהיט "אם תרצו אין זו אג'נדה".
לתמי נדמה שכולם נגדה. הגבולות מיטשטשים, האם אנחנו פוגשים את תמי החולמנית שלוקה ב"סכיזופרניה פואטית" או שחקנית מוכשרת במיוחד ש"לוקחת את העבודה הביתה"? ברקע נרקם סיפור ביזארי בין מיקה (איריס אברמוביץ') שכנתה העיתונאית של תמי לבין שדרן הרדיו האימפולסיבי/רדיקלי איתמר בן גל (איתי ברנע). מיקה מצידה רודפת אחר הטרנד הבא בעוד בן גל סבור שהוא עצמו הדבר הבא.

מומלצים

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully