המתנקש (2004)
Puerto Vallarta Squeeze

"המתנקש" הוא דרמת מתח המתרחשת במכסיקו. עלילת "המתנקש" נפתחת ב-1990 בעיר פוראטו ואלרטה במכסיקו. הסופר האמריקאי דני פסטור וחברתו המכסיקנית מריה דה לה לוז סנטוס עדים לרצח כפול שמתבצע ברחוב. מספר שעות לאחר מכן פונה אליהם קלייטון פרייס האמריקאי שמציע להם סכום כסף נכבד אם יסכימו שיתלווה אליהם בדרכם לצפון, אל הגבול עם ארצות הברית. דני ומריה צריכים את הכסף, אז הם מסכימים. הם לא יודעים שקלייטון פרייס הוא חייל לשעבר שלחם בווייטנאם ושהוא אחראי לרצח הכפול שהם ראו ברחוב. בשעה שהשלושה עושים את דרכם לצפון, מריה מתחילה להתאהב בקלייטון. הם גם לא יודעים ששני סוכני סי-אי-איי, וולטר מקגריין המבוגר ושותפו הצעיר ניל ות'רפורד דולקים בעקבותיהם.

עם סקוט גלן ("שתיקת הכבשים") כקלייטון פרייס, הארווי קייטל ("ספרות זולה", "הפסנתר") כסוכן וולטר מקגריין, מיגל סנדובל ("מדיום", "הפמליה") וג'ונתן ברנדיס ("הסיפור שאינו נגמר 2", "המתנקש" הוא הסרט האחרון שהוא צילם לפני התאבדותו).

"המתנקש" מבוסס על ספר של רוברט ג'יימס וולר שכתב גם את "הגשרים של מחוז מדיסון", אחד מרבי המכר הגדולים של שנות ה-90 שהפך לסרט בכיכובם של קלינט איסטווד ומריל סטריפ. במאי "המתנקש" ארתור אלן סיידלמן ביים בעיקר סרטים וסדרות לטלוויזיה.

מומלצים

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully